Rezervácia
Svadba Svadba Svadba Svadba

Svadba

Váš event na kľúč

Užite si svoj veľký deň bez starostí

Ponúkame organizovanie svadieb, rôznych rodinných osláv. Pripravili sme pre Vás balíček slávnostných jedál, služieb a výzdoby, ktorý Vám uľahčí prípravu Vašej svadby. Môžete si ho zostaviť podľa Vášho individuálneho vkusu, výberu a chuti v pokoji domova.

Špecialita hotela

Svadobné torty, koláče, candybar

Pre vašu svadbu zabezpečíme okrem kompletného cateringu dodávku originálnych svadobných tôrt, koláčov alebo candybaru, ktoré vytvárajú naši špecializovaní pekári priamo u nás. Obľúbenou svadobnou tortou sú naš tzv. naked cakes, ktoré sú nielen chutné ale aj krásne na pohľad

Kompletná svadobná ponuka

Pozrite si náš svadobný katalóg a vyskladajte si svoj veľký deň na mieru vašim požiadavkám
Naše služby
Zabezpečíme pre vás

Pri organizácii eventu zabezpečíme jeho bezchybný chod od uvítania hostí, ubytovania, cez občerstvenie, slávnostného menu až po celovečerný program.

Dekorácie a kvetinová výzdoba
Povedzte nám o svojich predstavách a štýle svadby, navrhneme pre vás dekoráciu sály na mieru. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečíme kvetinovú výzdobu.
Hudba a zábava
Odporučíme vám hudobnú produkciu alebo kapelu. Máte radšej ľudový štýl alebo niečo modernejšie? Navrhneme pre vás rôzne alternatívy zábavného programu, s ktorým budete spokojní.
Obrad v exteriéri
Exteriér hotela je možné využiť aj na obľúbený obrad pod holým nebom. Pripravíme pre vašich hostí sedenie, zabezpečíme výzdobu miesta, kde si poviete svoje áno.
Svadobné a slávnostné menu
Vyberte si z nášho ukážkového svadobného menu alebo nám povedzte o svojich predstavách slávnostného občerstvenia.
Spokojní klienti
Galéria eventov v našom hoteli
Napísali o nás Povedali o nás Napísali o nás Povedali o nás

Výborná ponuka jedál

Krásne prostredie, príjemný personál.Vyborná ponúka jedál, ktoré chutia vždy famózne.A v neposlednom rade je to aj kultúrne vyžitie v podobe perfektného bowlingu.

E. Buknová, Facebook

Profesionalita

Určite maximálne odporúčam. Nevesta, ženích, hostia a dokonca aj deti boli na našej svadbe absolútne spokojní. O všetko sa postarali, všetko vybavili, vyzdobili, upiekli, navarili, namiešali ...Personál super, kuchyňa výborná, ubytovanie veľmi pekné. Jedným slovo PROFESIONALITA.

I. Follner

Milé prekvapenie

Hotel Zerrenpach v Osrblí, krásnom prostredí Slovenského Rudohoria mi prirástol k srdcu a vraciam sa tam pravidelne, či už v zime alebo v lete. Ústretový a profesionálny personál, krásne zariadené izby a reštaurácia s výbornou kuchyňou dotvárajú idylku tohto prostredia. Zakaždým sa nestíham čudovať koľkými pozitívnymi zmenami prechádza neustále hotel. Hotel Zerrenpach má dušu a ľudský prístup, ktorý na Slovensku v mnohých zariadeniach podobného typu chýba. Vrelo odporúčam či už pre rodiny s deťmi, páriky, ale aj služobné akcie, svadby a podobne. Budete milo prekvapení a hotel si zamilujete ako aj ja.

V. Šur, Facebook

Skvelá svadba

Vsetko je o pristupe a tu to naozaj funguje,nepoznaju - "nie,neda sa" Nasa svadba prebehla bez problemov,urcite odporucam.

K. Maruškinová, Facebook

Odporúčame

Hotel možeme len odporúčať, skvelá strava, vždy príjemná obsluha a krásne prostredie na hru bowlingu. Želáme veľa spokojných zákazníkov

A. Mallkova, Facebook

Všetko tip top

Hotel je uplne na konci dediny, cize uplny klud. Usmievavy a vesely personal, ktory ochotne pomoze, poradi, donesie, pripravi... super prostredie, izby ciste, parkovisko hned pri hoteli. Utulne zariadene. Strava bohata. Vsetko tip-top. A ako ulet sa mi pacili socialisticke kohutiky na vodovodnych bateriach.

M. Sopko, facebook
Svadby a oslavy
Kontaktujte nás

Máte otázky k organizovaniu svadieb a osláv v Hoteli Zerrenpach? Kontaktujte nás, radi vám vyjdeme v ústrety.