Rezervácia
Vítame vás v hoteli Zerrenpach, Osrblie

Vítame vás v hoteli Zerrenpach, Osrblie

Zaslúžený relax ďaleko od rušných turistických centier

Hotel Zerrenpach sa nachádza v malebnej dedinke Osrblie mikroregiónu Čierny Hron. Jeho poloha je v bezprostrednej blízkosti biatlonového areálu, pričom prostredie hotela ponúka aktívne vyžitie počas celého roka. Neďaleko od nás sa nachádzajú Nízke Tatry. V reštaurácii Hotela Zerrenpach na Vás čaká veľmi príjemná atmosféra a zaujímavá ponuka jedál a nápojov za prijateľné ceny. V príjemnom prostredí okolia nájdete pokoj a kľud, ničím nerušený relax. Turisticky atraktívna oblasť nepresýtená komerčnými objektmi a atrakciami je priamo stvorená pre ľudí, ktorí vyhľadávajú pokojné miesto s dostatkom ponúkaných služieb pre svoj aktívny relax v lone prírody ďaleko od rušných turistických centier.

Blízko športového areálu
Skvelý pre rodinnú dovolenku
Relaxačno-športové aktivity v hoteli
Wellness a masáže
Skvelé miesto pre svadby a oslavy
Výborná domáca kuchyňa
Krásne prírodné prostredie
Vhodný pre kongresy a business stretnutia
Oddych a relax

Šport & voľný čas

Pri výbere voľnočasových aktivít hotela sme stavili na obľúbené športové a pohybové činnosti, medzi ktorými si každý zaručene nájde to svoje. Hotel disponuje požičovňou bežiek, kolobežiek či e – bikov. V areáli nájdete volejbalové ihrisko a Zerrenlandiu s altánkom, detským športovo – zážitkovým ihriskom, minigolfom a exteriérovým maxi – šachom.

Oddych a relax

Wellness & spa

Súčasťou hotela je tiež wellness s kapacitou 22 osôb, vďaka čomu si vychutnáte dokonalý oddych v súkromí. Nájdete tu suché a parné sauny, vírivku, tepidárium či obľúbený kneippov kúpeľ. Relaxačné momenty si môžete spríjemniť profesionálnymi masážami z našej ponuky.

Musíte vyskúšať

Čím sme výnímoční?

V hoteli nájdete niekoľko zaujímavostí, ktoré rozhodne stoja za vyskúšanie. Počas svojej návštevy sa určite zastavte v našom bowlingovom pube Kurnikšopa, ktorý je zároveň malou expozíciou dôb dávno minulých. Všetkých knihomoľov určite očarí babičkina čitáreň, výnimočný nostalgický kútik plný pokoja. Máte radi miestne špeciality? Hotel je známy výrobou domácich lahôdok - osrblianskeho stromníka a drevníka či domácej parenej knedle v rôznych obľúbených variáciách.

Aktuálna ponuka hotela
Zvýhodnené tematické pobyty
Rodinný pobyt skvelá rodinka

Rodinný pobyt skvelá rodinka

Užite si spoločné chvíle s rodinou naplno! V pobytovom balíčku nájdete množstvo voľnočasových aktivít pre celú rodinu, vďaka ktorým zažijete mnoho zábavy, športu aj relaxu. Spolu s detičkami si vychutnáte wellness počas špeciálne vyhradených hodín pre rodinky. Samozrejmosťou sú výdatné raňajky a večere. Tešíme sa na vašu návštevu.

92.50
Pobyt pre mladých

Pobyt pre mladých

Zanechajte na chvíľu za sebou mestský ruch, vypnite sociálne siete a príďte si k nám užiť spoločné chvíle plné relaxu a zábavy. Počas svojho pobytu sa nezabudnite poprechádzať okolitou prírodou, ktorá blahodarne pôsobí na myseľ aj telo. V pobytovom balíčku tiež nájdete obľúbený bowling či vstup do hotelového fitness, v ktorom sa skvelo naladíte na zvyšok dňa. Tešíme sa na vašu návštevu!

59.50
Fit pobyt aktívny športovec

Fit pobyt aktívny športovec

Pre všetkých športovcov telom aj dušou sme pripravili FIT pobyt plný aktívne stráveného času. Začnite deň v hotelovom fitness. Naskočte na kolobežky a nechajte sa zaviesť okolitými trasami do krásnych prírodných zákutí. Zabavte sa pri minigolfe a otestujte svoju mušku pri bowlingu v našom Kúrnik-šopa pube. Po poriadnom športovom výkone si nezabudnite dopriať regeneráciu v našom wellness. Tešíme sa na vašu návštevu!

65
Relaxačný pobyt pre seniorov

Relaxačný pobyt pre seniorov

Doprajte si spolu s partnerom zaslúžené pohodlie, relax a starostlivosť. Oddýchnite si v našom wellness, nechajte zregenerovať svoj organizmus pri terapeutických masážach a vychutnajte si vzácne momenty pre seba počas prechádzok po okolí. Samozrejmosťou sú skvelé raňajky a večere formou bufetových stolov počas celého pobytu. Tešíme sa na vašu návštevu!

62.50
Romantický pobyt pre dvoch

Romantický pobyt pre dvoch

Vychutnajte si romantické chvíle, ktoré budú patriť len vám dvom. Doprajte si romantickú večeru vo dvojici a nechajte sa rozmaznávať v našom wellness. Do pobytu sme vám pribalili množstvo voľnočasových aktivít, ktoré príjemne spestria váš spoločný čas.

92.50

Dokumenty na stiahnutie

Názov dokumentu Veľkosť Typ
Prevádzkový poriadok 935.48 KB pdf